Küçük Mekanlarımızın Vazgeçilmezi Puflar

Bir mekan tasarlarken çağın ve trendlerin değişimi dekorasyon çeşitliliğinde de büyük bir zenginlik oluşturmuştur. Yeni trendlerin gelişimiyle birlikte kullanıcılar yaşam alanlarının kalitesini artırmak ve konforlu bir yaşam sürmek için çeşitli yeniliklere yöneldiler. Bir mekan tasarımında en önemli ögelerden biri de tartışmasız mobilyalardır. Mobilyalar konforun yanında kullanım kolaylığı ile kullanıcının ilgisini çekmek zorundadır. Küçük ama kullanış açısından çok amaçlı bir tasarıma sahip olan puflar ise adeta evimizin vazgeçilmezi haline gelir.

Günümüzün Çoğunu Geçirdiğimiz Oturma Odalarımız

Covid-19 salgını nedeniyle evde kalmak zorunda olduğumuz bu günlerde oturma odalarımız sık sık vakit geçirdiğimiz mekanların başında gelmektedir. Bu süreçte oturma odalarımızı yeniden tarz ve konforumuza göre tasarlama isteğimiz daha da ön plana çıkmaktadır. Her ev tipi büyüklüğü açısından fark edeceği gibi her yaşam tipine göre de alanların kullanımı değişmektedir. Bu açıdan düşündüğümüzde her eve ve yaşam tarzına eşlik edebilecek bir ürün olan puf tüm ihtiyaçlarımızı karşılayacaktır. Belki kahvemizi yudumlarken, kitabımızı okurken, büyüklerimiz örgülerini örerken ayaklarınızı uzatma ihtiyacı duyduğunuzda Vilinze’nin easy clean teknolojisiyle üretilen Otto puf serisi hem metal hem ahşap ayakları ile size her yerde uyum sağlayacak, her yere sığabilecek boyutuyla dar alanlarınızda fazla yer kaplamayacaktır.

Kendimizle Baş Başa Kaldığımız Yatak Odalarımız

Yatak odalarımız sadece geceleri uyumak için değil kendimizi dinlemek ve dinlendirmek istediğimiz mekanların başında gelmektedir. Yatak odalarımız da işlevsel çözümler sunarak yeni tasarımlar ortaya koyulmaktadır. Mekanlarımızın büyüklüğü veya küçüklüğü engel olmasına rağmen pratik ve işlevselliği yüksek mobilyalar yatak odamızda geçirdiğimiz vakti zenginleştirmektedir. Vilinze puf yatak odamızda geçirdiğimiz zamanları daha da güzelleştirecek. Ayaklarımızı uzatmak istemediğimiz de, aynanın karşısında makyaj yaparken oturmaya yetecek alanımız yoksa Otto puf sizlere oturma alanı da sunuyor. Konforunuzdan ve keyfinizden ödün vermemek, küçük dokunuşlarla büyük eksiklikleri gidermek aslında bizim elimizdedir.

Melike ÖZSOBACI
Yük. İç Mimar

Koleksiyonlar